Whitesand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Whitesand

Škola za vještice i čarobnjake
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pišem knjigu!

Go down 
+6
Ivy Prince
Leanne(karla)Lupin
Yuri Aiko Minamoto
!rma
Katie Lestrange
Odin Elensar
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 13, 2008 11:50 pm

ja bih voljela na japanskom.....
[Vrh] Go down
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 13, 2008 11:55 pm

da i ja isto sa ti njihovim hrogljifima od slova
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 12:52 am

lol
još jednom bravo
nama ćeš uredit da budemo prve koje će dobiti knjigu.
jasno?
hihi
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 10:08 am

Naravno samo če to potrajati jer dok se sve to rješi,napiše i ostalo.Samo morate pričekati jer me danas menađer zvao i rekom da ču morati promjeniti dva pogljavlja a ta dva su pogljavlja bila največa i naj duže sam ih pisao.
[Vrh] Go down
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 12:59 pm

moras ih podijeliti ili....
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 1:55 pm

isto pitanje kao i hinata.
ako trebaš pomoć
slobodno mi se obrati,
a mislim da isto tako možeš i pitat hinatu.
sigurna sam da bi i ona to rekla..

imaš msn?
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
Odin Elensar
prof.preobrazbe i skrbi, B
Odin Elensar


Broj postova : 130
Age : 31
Registration date : 28.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 2:01 pm

no,sorry... Embarassed

Pošalješ i meni...pitanje je za Jamesa

Pitanje nije bilo za mene...sorryyyy Embarassed ...ispa san glup Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

nisam dobar!
[Vrh] Go down
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 2:08 pm

zasto toliko postova jedan za drugim....
mogo si sve skratiti u jedan....
[Vrh] Go down
Odin Elensar
prof.preobrazbe i skrbi, B
Odin Elensar


Broj postova : 130
Age : 31
Registration date : 28.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 2:09 pm

Priznajenocrnia san se Embarassed Embarassed Embarassed Razz Razz Razz pale pale pale

sorry
[Vrh] Go down
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 2:13 pm

np....
mogu se pohvaliti...
pravim anime video....
sasuke i sakura....
XD
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 2:48 pm

lijepo lijepo hinata
ali tko to nije napravio?

cedric znaš postoji i opcija edit!!
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
Leanne(karla)Lupin
prof.travarstva i astronomije, predstojnica doma Liscea, S
Leanne(karla)Lupin


Broj postova : 398
Titula : Predstojnica Liscea
Dom : Liscea
Registration date : 29.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 4:27 pm

james,svaka čast..........pošalješ i meni prvo poglavlje??????
[Vrh] Go down
!rma
prof.povijesti magije, C
!rma


Broj postova : 102
Location : ispod Sunca i Mjeseca
Titula : "._."
Registration date : 24.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 10:36 am

ja sam jednu knjigu vec napisala...sada pisem drugu Wink
[Vrh] Go down
http://miirma.blog.hr
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 2:31 pm

jesi ju izdala?
i o čemu je?
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 3:06 pm

Hinata Alexis Ino Hyuuga je napisao/la:
moras ih podijeliti ili....

Ne ta se poglavlja ne uklapaju pa su ih izbrisali i sad moram napisati ta dva poglavlja ispočetka na neki drugi način.No dobro več sam napisao jedno poglavlje i još moram nešto malo tog drugog poglavlja za napisati.

Katie Lestrange je napisao/la:
isto pitanje kao i hinata.
ako trebaš pomoć
slobodno mi se obrati,
a mislim da isto tako možeš i pitat hinatu.
sigurna sam da bi i ona to rekla..

imaš msn?

Imam msn popslati ču ti ga preko MP.

!rma je napisao/la:
ja sam jednu knjigu vec napisala...sada pisem drugu Wink


Kako se zove i koliko stranica ima?


Zadnja promjena: James Grenwald; sub oľu 15, 2008 3:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 3:40 pm

ok za msn.
dodala sma te
i piši sve u jedan post
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 11:21 pm

dobro
[Vrh] Go down
Odin Elensar
prof.preobrazbe i skrbi, B
Odin Elensar


Broj postova : 130
Age : 31
Registration date : 28.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimened oľu 16, 2008 8:49 pm

Uvik isti pišete...mogli ste ić na temu kokošinjac...
[Vrh] Go down
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimened oľu 16, 2008 9:34 pm

pa kad ti mislis svoju pricu pisati....
[Vrh] Go down
Leanne(karla)Lupin
prof.travarstva i astronomije, predstojnica doma Liscea, S
Leanne(karla)Lupin


Broj postova : 398
Titula : Predstojnica Liscea
Dom : Liscea
Registration date : 29.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimened oľu 16, 2008 10:03 pm

da,kad?
[Vrh] Go down
Anya Janis Snape
1.godina
Anya Janis Snape


Broj postova : 41
Age : 29
Location : stairway to heaven
Registration date : 16.03.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimened oľu 16, 2008 10:15 pm

ajme kolko ljudi piše knjige.... ja pišem 2 knjige (s jednom sam već na polovici a jedna je još na početku....)

james budeš i meni poslao to prvo poglavlje preko pm-a?
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimened oľu 16, 2008 11:07 pm

ja imam ideju za dvije-tri knjige
počet ću pisat po ljeti vjerojatno.
sad nemam vremena
dosta mi je blog
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 1:05 pm

mogla bih i jas ovu svoju staru nastaviti....
iako bih krepala od od dosade kako sam je pocela....
ps...imala sam 11-12 godina kad sam je pocela pa sad vi gledajte....XD
[Vrh] Go down
Leanne(karla)Lupin
prof.travarstva i astronomije, predstojnica doma Liscea, S
Leanne(karla)Lupin


Broj postova : 398
Titula : Predstojnica Liscea
Dom : Liscea
Registration date : 29.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 2:44 pm

e,ja nemam smisla za pisati knjige-........
[Vrh] Go down
Odin Elensar
prof.preobrazbe i skrbi, B
Odin Elensar


Broj postova : 130
Age : 31
Registration date : 28.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 3:03 pm

uskoro...iman 65 likova ali ću ih skupit priko sto...za druge priče...bit će nastavci
[Vrh] Go down
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 3:06 pm

Evo da netreba svima slati preko pm-a

MORNIJA


Verdillians


Resak Verdillian



Tri tisuće šesto četrdeset četvrta je godina drugog doba. Kada su se dogodile najveće promjene u tada još ne osnovanom carstvu Mornija. Nekoliko najboljih vitezova toga doba otkrili su nenadano i posve slučajno tajnu vilenjaka zvanu Esot (magija). Kralj Neptunus je šesti kralj vilenjaka. Vilenjaci su besmrtni pa su se u toliko mnogo godina postojanja nešto više od 9000 godina su se samo izmijenili šest kralja. Odlučio je da vilenjaci pouče te vitezove magiji da ju ne upotrebljavaju za zlo i tiraniju. No prije nego što je Neptunus osnovao reda Verdillians. Svi vitezovi tog reda morali su obećati da neće počiniti nikakvo zlo čovjeku ni bilo kojem drugom narodu oko Vilinskog carstva. Svakom od Verdilliansa je dana jedna od zemlja oko Palerije i Vilinskog carstva da vladaju njome. Budući da su vitezovi prihvatili zakletvu dobili su pet tisuća godina znanja magije od strane vilenjaka.No to nije promijenilo samo njihovo unutrašnje svačanje čovjeka i vjere već su im dogodile i fizikalne promjene zadržali su lice čovjeka uši su im se zaoštrile i snaga i moć razuma povećale .Zbog njihove zakletve magija je na njih utjecala tako da se pretvorila u fizikalna bića. U viteza Rumila on je dobio zemlju zvanu Monah da njome vlada pošteno. Njemu se magija pretvorila u konja bijelca. Bijelac je jedan od kraljeva konja.Koji su svjedoci stvaranja zemlja Mornije. Vitez zvani Anotos dobio je zemlju Tariju da s njome vlada s milošću. U njega se magija pretvorila u Belazuba.Belazub je vatreno stvorenje i čuvar podzemlja sluga boga Adesa bod podzemlja i vatre. Olorin on je postao vladar zemlje Salije da s njome vlada plemenito. Njemu se magija formirala u zlatnog lava. Zlatni lav je jedno od najsvetijih bića koje su hodale zemljom. Sluga boga Volosa.Bio je čuvar prolaza u kuću hrabrih i palih ratnika. Adus je dobio zemlju Letisiju i da njome vlada hrabro. Kod njega je magija poprimila oblik Agerasa (zmaj).A zmaj je bio jedna od naj svetijih životinja vilenjacima.On predstavlja znanje i mudrost. Te snagu volje.
Verdilliansi su nakon tisuću godina vladanja u miru i složnosti odlučili su da nakon toliko godina vladavine razdvojeno da se zemlje ujedine pod jednu zemlju zvanu Mornija. Neptunus se sa tim složio možda zbog razloga da lakše kontrolira Verdillianse. Ili zbog straha jer su svakim danom postajali sve jači i utjecajniji. No Verdilliansi nisu zaboravili svoju zakletvu danu Neptunusu da neće nauditi ni jednom čovjeku u ovim zemljama. Svi osim jednoga .Tako je Mornija osnovana i mir i zadovoljstvo su vladali u njoj. Dok se je u Tariji zemlji kralja Anotosa skupljala vojska kakvu još Mornija nije vidjela .On je čak pridobio pola Mornijske vojske i sve mračne narode Mornije. Mornska vojska se je ujedinila sa mračnim silama i postali su naj moćnija i najveća sila koja je ikada koračala ovom zemljom. Anotos nije prihvaćao da Mornijom vlada pet kraljeva pa je poveo tu divovsku vojsku u napada na Verdillianse. Kažu da je borba trajala punih deset dana i da su svi Verdilliansi osim jednoga poginuli u borbi na visoravni Tandirus. Ta se visoravan nalazi ispred dvorca Tobot. Ljudi vjeruju da duhovi palih Verdilliansa lutaju tom visoravni. Zato se klone toga mjesta jer svaki čovjek ili pripadnik bilo koje druge rase poginuo ili je poludio te se nakon toga ubio kada je kročio na tu visoravn. Poznato je da Adus posljednji preživjeli pobjegao iz Tobota da spasi svoj život. Pobjegao je u vilinsko carstvo u Ravendvell. No Anotos je zaboravio na prisegu koja je bila dana Neptunusu i Verdilliansima u zamjenu za magiju.Tada se sva magija palih Verdilliansa okrenula protiv njega i zarobila ga u kamen sve do vremena kada će doći nasljednik koji će ga poraziti.Vilenjaci ga nisu mogli ubiti zbog njihovog vjerovanja da ne smiju nauditi magijom ni jednom živom biću. Anotos je bio zarobljen pod utjecajem magije no njegov Belazub je sve do tisuću sto dvadeset i pete godine trećeg doba čuvao njegov zatvor ako se to može nazvati zatvorom.Tobot tvrđava gdje su se sastali Verdilliansi postala je njegov zatvor. Sve dok se ne pojavi dovoljno jak nasljednik magije da će ga moći osloboditi toga zatvora. Tisuću sto dvadeset sedme godine je Nav (čarobnjak) Reficul je oslobodio Anotosa i tada je počelo Mračno doba Mornije no samo što sada nije više Mornija postojala kao država već kao mit. Mornija je postala priča koja se priča ispred kamina za vrijeme zime ili za vrijeme proslava stariji ljudi govore kako su njima
pričali roditelji i njihovim roditeljima njihovi roditelji i tako generacijama. Mornija se raspala nakon Pada Verdilliansa i Anotosa.I zemlje su se podijelile kao nekada i sada kada je Anotos povratio moć i zavladao Tarijom ne tako moćno kao prije zbog straha od zakletve dane Neptunusu koji još uvijek vlada Vilinskim carstvom sada je ta zakletva generacijama zvana kao Resak(pad) Verdillian. No Anotos je odlučio djelovati preko Nav Reficula .Uzeo ga je za svojeg podanika ili bolje reći slugu koja će izvršiti svaku gospodarevu zamisao no Reficul je zauzvrat dobivao nešto jako dragocjeno.Magiju !Anotos ga je podučavao magijom te su odlučili zajedno pokriti ostale zemlje Mornije od Palerije u središtu do Letisije na zapadu pa sve do Monaha na jugu i Salije na istoku.Tada nastaje naša priča zbog slučajnosti ili volje bogova jedan posve običan dječak u malom selcu zvanom Tanaholl. Izgovoriti će jednu riječ koja će promijeniti sudbine milijuna ljudi. I započeti će najveći protu napad na Anotosa.
[Vrh] Go down
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 3:18 pm

jesu ti je istipkali....
[Vrh] Go down
Anya Janis Snape
1.godina
Anya Janis Snape


Broj postova : 41
Age : 29
Location : stairway to heaven
Registration date : 16.03.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 4:37 pm

james ti si moj novi idol.... lol!
Tolkien 21. stoljeća.....

kad ti knjiga izađe na tržište 100% ću ju kupiti.....
[Vrh] Go down
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 8:06 pm

Ljudi evo gesla moje knjige menađer mi je javio i pitao dali se slažem što sam ja naravno ja odmah potvrdio stvarno je super.

"Ovo je svijet gdje rječi znače sve dok ljudski život je samo još jedna mala zapreka na putu do potpune moći.
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 9:57 pm

znaimljivo.
meni se sviđa.
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
Leanne(karla)Lupin
prof.travarstva i astronomije, predstojnica doma Liscea, S
Leanne(karla)Lupin


Broj postova : 398
Titula : Predstojnica Liscea
Dom : Liscea
Registration date : 29.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 3:08 pm

James Grenwald je napisao/la:

"Ovo je svijet gdje rječi znače sve dok ljudski život je samo još jedna mala zapreka na putu do potpune moći.

zakon je........
[Vrh] Go down
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 3:16 pm

hm...
misticno i dubokoumno....
i like it....
[Vrh] Go down
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 5:03 pm

Hvala drago mi je da se va sviđa a ja jedva čekam da prođu ova dva tjedna pa da idem u uredništvo odabrati omot knjige.Šteta što me ta administracija koči da ne živimo u Hrvatskoj moja knjiga bi več bila na policama u knjižari.
[Vrh] Go down
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 5:11 pm

ma nasi cu previse skepticni kad je o tome rijec....
cim vide da neko mlad pise knjigu odmah pomisle sta li je ovaj radio sa sobom....
smijesno im da nepunoljetna osoba napise knjigu....
[Vrh] Go down
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 5:20 pm

Moj tata je trebao potpisati papira i papira samo da dokaže da nisam od nikoga to prepisao i da se slaže da sva prava knjige pripadaju meni to jest da imam pravo na potpisivanje knjige pravo na raskidivost ugovora sa izdavačkom kučom i ostala sranja.Sva sreča da imam dobrog menađera pa mi je još on to uspio i brzo srediti da se knjiga izda i da se počne prodavati prije moje punoljetnosti rekao mi je da bi ostale izdavačke kuče čekale dok ne navršim osamnejst i onda krenule sa izdavanjem do tada bi knjiga bila čekala to jest bila kak ti na prerađivanju.
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 6:36 pm

da moraš čekat bilo bi to sranje
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 10:42 pm

Anya Janis Snape je napisao/la:
ajme kolko ljudi piše knjige.... ja pišem 2 knjige (s jednom sam već na polovici a jedna je još na početku....)


Kako ti se zove prva knjiga a kako druga
[Vrh] Go down
Anya Janis Snape
1.godina
Anya Janis Snape


Broj postova : 41
Age : 29
Location : stairway to heaven
Registration date : 16.03.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 11:12 pm

James Grenwald je napisao/la:
Anya Janis Snape je napisao/la:
ajme kolko ljudi piše knjige.... ja pišem 2 knjige (s jednom sam već na polovici a jedna je još na početku....)


Kako ti se zove prva knjiga a kako druga

eh to mi je največi problem.... nemogu smislit naslove... smislila sam naziv serijala za prvu(serijal će se zvati Fairytown curse i mislim napisati par nastavaka) ali prave naslove nisam smislila.... prvo ću iih do kraja napisati pa pročitati i onda nekaj smisliti.... lol!
[Vrh] Go down
!rma
prof.povijesti magije, C
!rma


Broj postova : 102
Location : ispod Sunca i Mjeseca
Titula : "._."
Registration date : 24.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 10:45 am

prica je originalna james. lijepa je.
[Vrh] Go down
http://miirma.blog.hr
Yuri Aiko Minamoto
1.godina
Yuri Aiko Minamoto


Broj postova : 338
Age : 31
Location : svugdje me ima....
Titula : ucenik koji ne uci....ble
Dom : Blanchea
Registration date : 11.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 3:15 pm

Anya Janis Snape je napisao/la:
James Grenwald je napisao/la:
Anya Janis Snape je napisao/la:
ajme kolko ljudi piše knjige.... ja pišem 2 knjige (s jednom sam već na polovici a jedna je još na početku....)


Kako ti se zove prva knjiga a kako druga

eh to mi je največi problem.... nemogu smislit naslove... smislila sam naziv serijala za prvu(serijal će se zvati Fairytown curse i mislim napisati par nastavaka) ali prave naslove nisam smislila.... prvo ću iih do kraja napisati pa pročitati i onda nekaj smisliti.... lol!

ćkul izbor imena....
dobro mi zvuci....
[Vrh] Go down
Leanne(karla)Lupin
prof.travarstva i astronomije, predstojnica doma Liscea, S
Leanne(karla)Lupin


Broj postova : 398
Titula : Predstojnica Liscea
Dom : Liscea
Registration date : 29.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 3:16 pm

James Grenwald je napisao/la:
Moj tata je trebao potpisati papira i papira
samo da dokaže da nisam od nikoga to prepisao i da se slaže da sva
prava knjige pripadaju meni to jest da imam pravo na potpisivanje
knjige pravo na raskidivost ugovora sa izdavačkom kučom i ostala
sranja.Sva sreča da imam dobrog menađera pa mi je još on to uspio i
brzo srediti da se knjiga izda i da se počne prodavati prije moje
punoljetnosti rekao mi je da bi ostale izdavačke kuče čekale dok ne
navršim osamnejst i onda krenule sa izdavanjem do tada bi knjiga bila
čekala to jest bila kak ti na prerađivanju.

pa sve su to idioti.........
[Vrh] Go down
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 9:48 pm

Pa da i ne razumijem ih ja nebi željeli da se nešto zalomi i da onda moraju ispaštat
[Vrh] Go down
Odin Elensar
prof.preobrazbe i skrbi, B
Odin Elensar


Broj postova : 130
Age : 31
Registration date : 28.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 10:29 pm

Moga si otvorit vlastitu temu...
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 11:59 pm

pa piši ti o svojoj knjizi
ovo uostalom može biti tema za sve koji pišu knjige
inače bi bilo tema i tema
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
Odin Elensar
prof.preobrazbe i skrbi, B
Odin Elensar


Broj postova : 130
Age : 31
Registration date : 28.02.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 2:04 pm

Dobro...sad ču se malo više posvetit forumu jer je bila škola...a sad su praznici...
jupiiiiiiii....
[Vrh] Go down
Katie Lestrange
Ravnateljica škole, prof.aritmancije i čarolija, predstojnica doma Colea....¤¤Ice queen¤¤, S
Katie Lestrange


Broj postova : 770
Age : 29
Location : Right next door to hell
Registration date : 20.10.2007

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 4:02 pm

hehe
istina
meni praznici već od utorka
tj u utorak je bio dan škole
a u srijedu nismo imali nastave
tako da je nama ranije počelo
[Vrh] Go down
http://hpkatiehp.blog.hr/
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 5:20 pm

Ja nisam ni bio u školi nije mi bilo dobro ovaj tjedan pa sam ostao doma
[Vrh] Go down
Leanne(karla)Lupin
prof.travarstva i astronomije, predstojnica doma Liscea, S
Leanne(karla)Lupin


Broj postova : 398
Titula : Predstojnica Liscea
Dom : Liscea
Registration date : 29.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 8:01 pm

a ja crkavala u školi...hehe.....šala....ja volim školu.....hehe......xD
[Vrh] Go down
James Grenwald
prof.OOMS-a i predstojnik doma Blanchea, C
James Grenwald


Broj postova : 48
Registration date : 07.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 10:16 pm

Ti voliš školu nemoj me j...t da sam doživio da netko voli školu.Da ideš u moju školu nebi više voljela čkolu moji nastavnici su ludi mislim na ne onaj dobar način več ludi poremečeni i izgubljeni u vremenu i prostoru
[Vrh] Go down
Nicco Robin
1.godina
Nicco Robin


Broj postova : 88
Location : negdje u svemiru
Dom : Blanchea
Registration date : 10.01.2008

Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 20, 2008 10:24 pm

Anya Janis Snape je napisao/la:
james ti si moj novi idol.... lol!
Tolkien 21. stoljeća.....

kad ti knjiga izađe na tržište 100% ću ju kupiti.....

ja sam sad pričitala,
i moj si idol!!!
[Vrh] Go down
http://gloomy.msnyou.com
Sponsored content





Pišem knjigu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pišem knjigu!   Pišem knjigu! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pišem knjigu!
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Whitesand :: Ostalo :: Brbljaonica-
Forum(o)Bir: